SP: FK Kralupy 1901 - Tišice A

V sobotu jsme vyrazili na "výlet" do Kralup nad Vltavou na hřiště V Olších.

Poslední vzájemný zápas byl celkem vyrovnaný – prohráli jsme ho o dvě branky. Kluci si na to pamatovali, a ještě před zápasem se v šatně hecovali, že je dnes musí porazit, a že si musí přihrávat :-)

Úvod zápasu se nám nevydařil, během chvíle nám soupeř vstřelil tři branky – útočníci soupeře si zaběhli za naši obranu a v pohodě zakončovali. O pauze jsme si to vysvětlili a celkem se nám to dařilo plnit – poločas zápasu 7:4. V druhé polovině zápasu jsme se trochu více rozstříleli, předvedli jsme pár jednoduchých přihrávek s náběhem do volného prostoru zakončených brankou. Zhruba pět minut před koncem zápasu jsme vyrovnali skóre a vypadalo to, že už soupeř nemůže. Bohužel soupeř ožil a v důsledku našeho velkého tlaku na soupeřovu bránu jsme se nestíhali rychle vracet a reagovat na rychlé protiútoky soupeře. Naše dobře hrající obránkyně Vanessa nemohla sama zabránit všem gólům. Tým jí nepomohl :-(

Konečný výsledek 16:11 (poločas 7:4)