TJ Sokol Tišice
Sokol TišiceSK LABSKÝ KOSTELEC, z.s.
so 28. 9. 2024 9:30 @ Tišice, OP starší přípravka sk. B, 4. kolo

SP: Tišice - Labský Kostelec

Starší přípravka odehrála na uklouzaném hřišti nepovedený zápas proti Labskému Kostelci.

Tišice - Kostelec 8:19
sestava: Litomyský, Baran, Ecker, Loužil, Kedroň, Chobotský, Maršík, Holý, Svoboda

Trochu jsem doufal ve výsledkový zvrat, ale to jsem se velmi pletl. Stále platí, že o výsledky nejde, ale ani hra bohužel neukázala mnoho pozitiv a snahy se o výhru více poprat. Snažili jsme se klukům poradit, že soupeř má jednoho velmi rychlého, silného a soubojového hráče. O to více musíme být chytří a pomoci si nahrávkou do prostorů kde není, bohužel jsme to pochopili jako nahrávat vždy, co nejdříve a bez přemýšlení. TO kupodivu vůbec nefungovalo... Jediný kdo se od začátku držel své hry byl Dan, který svedl velký počet soubojů s poměrně dobrým poměrem uhraných míčů. Občas by se individuální průnik dal zkrášlit nahrávkou před prázdnou bránu. Naopak Kuba a Viky, kteří to umí, mají problém se v těžkých zápasech rozjet. Spíš přemýšlejí jestli se rozeběhnou a než se rozmyslí tak na ně nikdo už nečeká. Od třetí čtvrtiny se naše o dost zlepšila, tuto jedinou část jsme vyhráli 3:2, ale zlepšili jsme se v bránění a odvaze obejít soupeře. Trochu víc čekáme i od Luboše, který chce hrát jen vepředu a to výrazně za všemi hráče soupeře, několikrát z toho šel sám na branku a proměnil, ale minimálně čtyřikrát trefil brankáře uprostřed branky (to se může stát). Potřebujeme od něj, aby se více zapojoval do hry a více ji tvořil. Maty pochytal velké množství těžkých střel, skvěle je dohrával, momentálně je vzadu velkou jistotou a v hodně situacích byla vidět technika z gólmanských tréninků. V rozehrávce je také jistější, jen občas si chce život moc zjednodušit dlouhým výkopem. Ti tři nejméně zkušení Maty, Maty a Páťa se každou odehranou čtvrtinou zlepšovali a poslední čtvrtina v podání Matyho Svobody a Páti byla velmi příjemným překvapením.
Za týden hrajeme v Zárybech a budeme mít polovinu podzimních zápasů odehráno. Doufám, že se nám podaří zopakovat skvělý výkon z jarního zápasu v Zárybech.