52_20240907_132242.jpg

SP: Tišice - Pšovka B

Na úvod sezony jsme přivítali Pšovku Mělník B

V krásném dopoledni jsme odehráli povedený zápas.
Výsledek 19 : 5 pro hosty z Mělníka je spravedlivý a zasloužený, vypadá krutě, ALE musím všechny pochválit.
Hráli jsme v sestavě: Litomyský, Baran, Maršík, Koňušík, Oliva, Chobotský, Kedroň, Ecker, Kavín a Loužil.
Hosté dorazili v relativně silné sestavě hráčů víceméně ročníku narození 2014. Kluci se ptali jak to, že jsou tak velcí, těžko říci, ale asi to letos bude častější jev.

Maty odchytal celý zápas a pochytal velké množství těžkých střel. Trochu bojoval se změnou pravidel oproti mladší přípravce, ale ještě jsme se výkopu z autu od brankáře nevěnovali, několikrát to vyřešil moc pěkně.

Martin mi dnes udělal obrovskou radost bojovností, vnímáním hry a správným postavením. Po několika ukvapených přihrávkách naslepo hlavně pryč jsme si vysvětlili proč to takto dělat nebudeme a poté si několikrát troufl na složité vyvedení míče dopředu. Je vidět velký posun vpřed.

Dan se nám skvěle zapracoval na novou pozici střeďáka a přestože skoro nestřídal hrál výborně, byl všude, s hlavou nahoře, skvěle vyhodnocoval jestli je komu přihrát a poté se dobře rozhodoval jestli nahrát nebo vyjet směrem k bráně soupeře. Srdce diváka zaplesalo po vyvezení míče přes dva hráče soupeře a poté nahrávku na Kubu v náběhu na pravém křídle, ten po zaseknutí a Danově další nabídce skvěle nahrál levačkou před bránu, celé  chyběla jen trošička štěstí a pár decimetrů aby střela zapadla vedle zadní tyče. Určitě zaslouží ocenění že nikdy neodevzdal zbytečně míč.

Luboš a Šimon se zkušenostmi z loňska předvedli velmi dobré výkony, správně postavení, herní odvaha a hlavně jak Luboš říkal musí hrát vepředu když tam dává ty góly.

Tonda to umí když chce a udrží plnou pozornost, ke konci se dokázal vrátit v rychlosti k útočníkovi, získat balon, vyjet a dobře přihrát našemu nabíhajícímu hráči. Jen se často zapomíná při sledování hry a pak už to nejde dohnat.

Kuba dnes odehrál vepředu zatím nejlepší zápas, byl mnohem víc zapojen a v pohybu. Několikrát přečetl záměr soupeře a výborně napadal, zakončení se mu dnes velmi dařilo a vůbec se nebál hrát slabší nohou.

Vojta hrál skvěle fyzicky, nebál se všude byl a šel naplno. Trochu ho zlobil balon, ale na tom zapracujeme a pak bude pro všechny soupeře neskutečně nepříjemný

Patrik a Maty - velmi těžká premiéra, přesto byly předvedené výkony příslibem do budoucna, Páťa byl na začátku na hřišti malinko ztracený, ale každým střídáním se zlepšoval, vůbec se nebál při snaze odebrat soupeři míč a nad žádným sprintem nepřemýšlel. Škoda že jim tam nepadl ten gól na brankové čáře.

Celkově je velmi pozitivní že kluci za každého stavu chtěli hrát a být na hřišti. Nesklopili hlavu, protože prohrávali a odcházeli ze hřiště s radostí z dobrého výkonu.
Vlastně jsme odehráli brankově dvě vyrovnané čtvrtiny, ve kterých jsme nebyli horším týmem a ukázali si, že při plnění úkolů při bránění a dobrém postavení při zakládání našich útoků se dá hrát s každým.
Doufám že v tomto trendu budeme pokračovat i příští týden proti Neratovicím.