Sokol TišiceSokol Nová Ves
pá 24. 2. 2023 17:30, Přátelská utkání
5_20230225_130120.jpg

PU Tišice - Nová Ves

V pátek naše mladší přípravka odehrála přátelské utkání v hale gymnázia Neratovice přátelské utkání.

Děti mi udělaly radost. Proti poslednímu zápasu byl ohromný rozdíl v plnění úkolů (chápání hry), postavení se na pozice, napadání správným hráčem a ostatní obsazovali jiné soupeře. Při naší rozehrávce jsme si poměrně dobře hledali místo na hřišti. A hlavně ve hře bylo velké množství nahrávek (mnohdy ne úplně vhodných a výhodných), ale byly od dětí naprosto spontánní bez nápovědy ode mě, nebo z tribuny. Tím jak bylo na vše dost času a nebyl od soupeře velký tlak, tak se objevilo mnoho pokusů o kličky.

Dnes tedy chválím všechny, ale vyzdvihnu Sébu Štulce, který oproti předchozím zápasům hrál velmi dobře i bez míče, vracel se a bojoval o míč.

A nyní už jen takové výkony převést do těch těžších podmínek.