TJ Sokol ZálezliceSokol Tišice
0:3(0:1)
ne 2. 4. 2023 16:30 @ Zálezlice, Okresní přebor Sportfotbal muži, 16. kolo

Muži: Zálezlice - Tišice

Muži v neděli nastoupili na velmi těžkém terénu na horké půdě nováčka ze Zálezlic. A po výborném úvodu plném neproměněných šancí vydřeli výhru 3:0 i v devíti.

Zálezlice - Tišice 0:3 ( 0:1 )

Branky: 11" Vlastní,  67" Kozák, 77" Kozák

sestava:  Schneider - Brzoň , Zeman, Pokorný( 77 Sosnovec), Toman - Šulc( 11 Trédl ), Lauda( 77 Hybš ), Škoda, Prejzek - Kozák , Novák

Na mokrém terénu jsme začali zápas dobře. V prvních 30 minutách jsme si vytvořili 4 vyložené gólové šance, bohužel jsme je nedokázali proměnit. V 11 minutě jsme se ujali vedení, když prudký centr Kuby Šulce si do branky srazil domácí obránce. Bohužel v poslední minutě prvního poločasu Filip pozdě vyběhl a útočník ho trefil do těla odkud se míč odrazil do ruky a rozhodčí tasil přísnou červenou kartu. Do druhého poločasu jsme nastoupili s Tomášem Prejzkem v brance a soupeř sice držel více míč , ale branku nedokázal pořádně ohrozit. V 65 minutě soupeř vyrovnal, naštestí jen počet hráčů na hřišti. Toho jsme ihned využili. Tomáš Brzoň předskočil v souboji útočníka a rychle vyvezl míč a přihrál Pepovi Kozákovi a ten se proti brankáři už nemýlil. Po deseti minut přidal další branku a o zápasu bylo rozhodnuto. V závěru přišla druhá žlutá pro Novase a dohrávali jsme v 9 lidech.