SK VOJKOVICESokol Tišice
so 22. 4. 2023 17:00 @ Vojkovice, Okresní přebor Sportfotbal muži, 19. kolo
26_20230423_104826.png

Muži: Vojkovice - Tišice

Nestárnoucí Brody sestřelil Vojkovice hattrickem do 25 minuty.

Vojkovice - Tišice 1:3  (1:3)

branky: 18. , 21. , 25. Brodský

ČK 35. Kozák, 78. Brzoň

Schneider- Brzoň, Zeman, Pokorný (88. Vítovec), Toman - Trédl, Škoda, Novák, Prejzek - Brodský (46. Hybš), Kozák

Od začátku zápasu bylo vidět, že domácí budou jen nakopávat jen dlouhé balony a čekat na naší chybu. My hráli kombinačně a z toho pramenili naše branky. Nejdříve Prejzyč z leva vykoupa lve vápně obránce a od brankové čáry našel Brodyho, za chvilku to samé předvedl Kozák a zase Brody zakončil. A už v 25 minutě Brody uzavřel hattrick, když se prosadil důrazem před brankou. Občas máme problém se zakončením, ale dnes Brody proměnil vše co měl. Klobouk dolů jak se v jeho věku popasuje se soupeřem. v 35 minutě dostal kozák červenou. Bohužel jsme ojedinělé akce soupeře inkasovali na konci poločasu. Druhý poločas začal červenou kartou domácích. Soupeř hrál ale lépe a vytvořil si několik dobrých šancí po standartních situacích, jednou nás zachránilo břevno, a jednou Filip výborným zákrokem. Bohužel jsme dostali další červenou a dohrávali v devíti.

Jsem rád samozřejmě rád za 3 body. . Chápu když se používají vulgarity tak se tasí červené karty a je to správně. Musím říct, že je těžké hrát fotbal a nic nesmět říct ,ale taková jsou teď pravidla .