18_20230414_094719.png

Muži: Tišice - Čečelice

Před velkou diváckou návštěvou jsme v derby Čečelicemi jasně dominovali . Naší převahu gólově zúročili ve druhém poločase Kozák se Škodou.

Tišice - Čečelice 2:0 (0:0)

branky: 46 " Kozák pen. ,  81" Škoda

Sestava:  Hamerník - Brzoň, Zeman, Novák, Toman - Trédl ( 86 Hybš), Lauda, Škoda , Prejzek -  Kozák , Brodský (88 Sosnovec)

K zápasu jsme nastoupili bez tří stabilních opor , ale na hře to nebylo vůbec znát. Další zápas za A tým odchytal 17-tiletý Hamerník . Od začátku jsme byli aktivnější a hráli kombinační fotbal. Když bylo potřeba pomohli jsme si dlouhým balonem na neúnavného Brodyho, který vyhrával většinu soubojů s obránci. V 18 minutě Škoda zahrával z 30 metru trestňák , trefil břevno a dobíhající Novas skóroval bohužel z ofsajdu. I další náznaky našich šancí v první půlce zůstaly nevyužity. Hned na začátku druhého poločasu pronikl Toman po levé straně až před vápno a střelou orazítkoval tyč. K odraženému balonu se dostal Trédl, kterého soupeř fauloval a penaltu proměnil Kozák. Obraz hry se se změnou skóre nezměnil a stále jsme soupeře nepustili do žádného tlaku. V závěru utkání po rychlé kombinaci Kozáka s Trédlem , přišel přesný centr do vápna který si našel Škoda a míč uklidil do branky. Myslím ,že jsme v derby před velkou diváckou návštěvou předvedli velmi zodpovědný a kvalitní výkon a jednoznačně soupeře z Čečelic přehráli.