FK Vysoká z.s.Sokol Tišice
ne 14. 5. 2023 12:00 @ Vysoká, OP mladší přípravka sk. J, 6. kolo

MP: Vysoká - Tišice

Krásné nedělní poledne na Vysoké.

Přesně s odbitím poledne začal náš zápas proti jedinému jarnímu přemožiteli. Hřiště krásné a počasí ideální. Po chybách soupeře jsme šli do rychlého vedení 3:0, poté jsme malinko přestali hrát a po nešťastném gólu jsme začali hrát zbytečně zbaběle a soupeř se dostal do hry a srovnal. První čtvrtina skončila nakonec 4:3 v náš prospěch. Museli jsme vyměnit gólmana, protože i brankář hraje fotbal, ale jak  Luboš řekl, "nechci chytat, je tam hrozná nuda". Vysvětlili jsme si jak i gólman může a musí pomáhat celému týmu s hraním. Najednou ve druhé čtvrtině s pomocí Luboše z brány byla hra mnohem více na straně soupeře a také jsme ji vyhráli 5:1.
Třetí a čtrtá část skončila vždy lehce v náš prospěch, ale radost mi udělali krásné akce, kdy po zisku míče dva i tři hráči ve sprintu k bráně soupeře, leckdy jedna rychlá nahrávka vpřed a pak další před bránu, kde jsme sice byli často neúspěšní, ale to brzy přijde.
Velká pochvala všem za bojovnost a skvělou hru tělem na soupeře a mnoho a mnoho získaných míčů. Největší posun v tomto směru byl dnes vidět na Vikym. Soupeř se s důraznou hrou chvilku špatně srovnával a okopával nás, ale trenér domácích jim to skvěle vysvětlil a hra byla fér. Radost mi udělal náš přístup i přes drobné fauly hrát dál a nestěžovat si a nesimulovat!!!
Plus Viky zaslouží uznání jak chtěl po nepříjemném nekontrolovaném pádu rychle oklepal a hned chtěl jít ještě hrát a celý zápas ukončil UKÁZKOVÝM zakončením samostatného nájezdu.