Sokol TišiceFotbal Neratovice - Byškovice A z.s.
so 16. 9. 2023 13:00 @ Tišice, OP mladší přípravka sk. A, 3. kolo
40_20230918_205025.jpg

MP: Tišice - Neratovice A

Naše mladší přípravka narazila v zápase proti Neratovicím. Náraz to byl velmi tvrdý, ale jinak se proti těžkým soupeřům hrát nenaučíme.

Na počítaném hřišti jsme byli v nejsilnější možné sestavě a věřil jsem že budeme schopni se soupeřem hrát vyrovnanou partii. Ale po nepovedeném začátku a rychle inkasovaných 3 brankách jsme plně přestali hrát, všichni chtěli jít střídat a na hřiště se naopak nikdo moc nehrnul. Na hřišti jsme dělali úplně začátečnícké chyby, velmi špatně obsazovali hráče, báli jsme se a raději stáli opodál a čekali jak to dopadne. Kupodivu soupeř na nic nečekal a dával branku za brankou. Velmi dobře chytal Olda, ale rozehrávkou často vybízel útočníky Neratovic ke snadnému zakončování.
Na nepočítaném hřišti nastoupili mladší hráči s minimem zkušeností s velkým hřištěm a bylo to náročné. Velkou radost mi udělala Róza, která se nebála hrát přes soupeře směrem na bránu, výborně a včas nabíhala do správných míst. Vojta bojoval a nebál se hrát s míčem, ale neumí si odpočinout a proto na můj vkus každou chvíli musel střídat. Martin s Vojtou zatím nevybírají pro hru správná místa a proto je to spíš taková protlačovaná, která není příliš spěšná. Dlouho jsem nezažil, že by hráč nechtěl na hřiště a radši se šel převlékat. Tomáš s Filipem i po několika dotazech na hřiště nechtěli, tak jsem je nakonec poslal převléknout. Uvidíme jak se k tomu postaví v dalších zápasech.