20_20230415_133322.jpg

MP: Tišice - Mšeno

V sobotu ráno nám vysvitlo sluníčko a mladší přípravka odehrála pěkný zápas se Mšenem.

Tišice - Mšeno 13:11 (2:3, 6:2, 3:1, 2:4)
sestava: Prejzková, Haidinger, Chobotský, Nguyen, Oliva, Hanykýřová, Litomyský a Vacek

( branky: 10x Haidinger, 2x Prejzková, 1x Chobotský)

Po propršeném pátku a celé noci bylo v sobotu ráno hřiště v dobré kondici. Dokonce nám ráno v osm začalo svítit sluníčko a bylo moc pěkné fotbalové počasí. Soupeř přijel s mladšími hráči čemuž odpovídala i naše nominace. Hráči ročníku 2014 dostali volno a mají šanci zkusit si zápas starší přípravky.
V zápase jednoznačně dominoval Kryštof, který vstřelil 10 branek, z nichž první byla po naprosto skvělé akci od zisku míče před vlastní bránou až ke kličce brankáři a střele do prázdné. Kryštof byl všude, svým důrazem a rychlostí ukazoval ostatním jak je to jednoduché. Dokonce jednou krásně použil stahovačku podrážkou, kterou se Dan pokusil napodobit. Škoda, že tím naše pokusy o kličku skončili.
Dále velmi dobře hrál Dan Chobotský, který sice vstřelil pouze jeden gól, ale jeho zdobila rychlost rozhodování a skvělé odebírání míče soupeřům do aktivního pohybu k bráně soupeře.
Anička nejdřív chtěla a pak najednou nechtěla být v brance, v první čtvrtině se ji tam moc nezadařilo. V poli pak byla výrazná její výšková převaha a herní zkušenost. I bez zrychlení po kličce se dokázala dopracovat ke dvěma pěkným gólům se zvedlou hlavou.
Ostatní se snažili a všichni měli světlé okamžiky. Malou kaňkou na výkonu je v poslední čtvrtině Maty v brance, kde vůbec neudržel pozornost a ve hře plně zamrzal.