Sokol TišiceSTM Byšice/Čečelice A
so 29. 4. 2023 9:00 @ Tišice, OP mladší přípravka sk. J, 4. kolo
27_20230429_205122.jpg

MP: Tišice - Byšice

Krásné fotbalové sobotní ráno v podání mladší přípravky.

Tišice - Byšice  13:6 (2:1, 4:0, 4:4, 3:1)
sestava: Zelený, Maršík, Haidinger, Chobotský, Litomyský, Vilhelm
branky: 4x Vilhelm, 3x Chobotský, 3x Zelený, 2x Maršík, 1x Haidinger

Soupeř měl několik velmi šikovných hráčů a pár důrazných, o to větší radost mi dnešní povedený zápas udělal. Také mi udělal mě potěšil přístup kluků, kdy jen s jedním střídajícím, chtěli neustále zpět na hřiště hrát a hrát!!
Zaznamenali jsme velký návrat ve velkém stylu. Po půlročním konci fotbalové kariéry se nám vrátil Olda. Skoro bych řekl lepší než nás opustil. Hned na úvod po drobném poštuchování se soupeřem padla nějaká slzička, ale poté v prvním zápase zaznamenal hattrick a jestli se nepletu tak celý slabší levou nohou a k němu přidal i jeden gól pravačkou.
Ale dnes musím pochválit všechny za moc pěkný výkon, s jedinou slabší chvilkou na začátku třetí čtvrtiny, kdy jsme dostali tři góly a malinko se začali bát hrát naší hru.
Jinak bylo v zápase vidět všechno co jsme se  domluvili, že budeme dělat. Při držení míče náběh ostatních spoluhráčů DOPŘEDU do volného místa. Velmi pěkné a chytré kličky, rozehrávku z autů od zadních hráčů. A v neposlední řadě bojovnost při návratu do obrany, kde musím vypíchnout Víťu, Dana a Kryštofa. Lubošovi se většinou moc nechtělo, nebo čekal příliš dlouho a Olda nám trochu spinkal vepředu. Ale do toho se zase rychle vrátí. SUPER byla rozehrávka od všech gólmanů!!!
Akcí k vyzdvihnutí bylo více, ale asi nejlepší byla cílená a úmyslná nahrávka z rohu od Víti na Luboše, který pěkně zpracoval a s hlavou nahoře skóroval. (ale vlastně si nejsem jist jmény).