FK PŠOVKA MĚLNÍK ASokol Tišice
po 18. 9. 2023 17:00 @ Pšovka Mělník, OP mladší přípravka sk. A, 4. kolo
41_20230918_203143.jpg

MP: Pšovka Mělník - Tišice

Po sobotním debaklu s Neratovicemi jsme na Pšovku odjížděl s velkými obavami. Navíc v neděli večer onemocněl Viky a v pondělí dopoledne i Dan.

Pšovka Mělník - Tišice 13:14 (4:3, 2:7, 3:1, 4:3)
sestava: Haidinger, Vilhelm, Kedroň, Litomyský, Zelený, Prejzková, Jukl
branky: 5x Haidinger, 5x Kedroň, 3x Zelený, 1x Litomyský

Po domluvě s trenérem Pšovky jsme Vikyho nahradili Aničkou, která v září přestoupila k holkám na Spartu a Dana Víťou. Nemyslím si že by mělo dojít k nějakému velkému zkvalitnění, ale zápas nám ukázal, že se dá hrát s každým. Vypadalo to jako by nastoupil úplně jiný tým. Začínalo to v obraně dobrým obsazováním a z něj plynula spousta získaných míčů.
Naprosto skvěle hrál Kryštof, který s klukama na Pšovce jednou týdně trénuje. Získal ohromné množství míčů v soubojích, a ve hře dopředu dokázal obejít několik soupeřů a konečně i dobře vystřelit. Třešničkou na dortu byla splněná výzva v podobě perfektně provedené Ronaldovky s následným vyjetím do volné poloviny hřiště.
Víťa Z. prokázal svůj důraz a rychlost, několikrát si dokonce pomohl levou nohou.
Anička velmi dobře hru organizovala a ukázkově na kluky mluvila, také se nebála hrát jeden na jednoho, a kličkovat přes obránce směrem k bráně soupeře.
Maty v první čtvrtce skvěle chytal i velmi dobře rozehrával, v poslední čtvrtině soupeř mnohem lépe obsazoval a každá rozehrávka zaváněla brankou soupeře.
Víťa J. nám trochu bojuje s pozorností a trochu ho zaskočil zpočátku důraz soupeře, v druhé polovině se trochu víc „naštval“ a dařilo se mu více získávat a poté i s míčem někam vyjet.
Olda dnes pochytal mnoho povedených střel soupeře a ještě nás podpořil výbornou rozehrávkou bez nákopu, ze které jsme šli několikrát sami na branku soupeře.
To nejlepší na závěr, velmi mě překvapil Kuba, který hraje fotbal velmi krátce, ale svou rychlostí a přímočarostí dělal soupeřům plno starostí. Nakonec se s Kryštofem podělili o nejlepšího střelce s pěti vstřelenými brankami.
Koukalo se na to dnes moc hezky. Doufám že tento standard dokážeme udržet i v zápasech proti Kralupům.