Související zápas

TJ Sokol Tišice
Sokol TišiceTělovýchovná jednota Sokol Obříství, z.s.
11:6
so 20. 4. 2024 9:30 @ Tišice, Přípravka - mladší Okresní přebor skupina G, 4. kolo

MP: Obříství a Postřižín

Mladší přípravka odehrála ve velmi nepříznivém počasí povedené zápasy.

Mladší přípravka si připsala první jarní výhru po povedeném výkonu proti Obříství. Na druhém hřišti jsme proti Postřižínu tahali za kratší konec, ale předvedená hra byla lepší než naposledy v Kostelci.
Tišice - Obříství 11:6 (1:2, 3:2, 3:1, 4:1)

sestava: Holý, Jukl, Litomyský, Nguyen, Demeter, Chobotský a Haidinger

branky: 3x Chobotský a Holý, 2x Haidinger a Jukl, 1x Demeter

První půle byla výsledkově vyrovnaná. Ve hře nám chybšlo více chytrosti a odvahy kličkovat, nebo nahrávat do lepších pozic. Strašně dlouho nám trvala jakákoliv rozehrávka, což byla škoda, protože jsme nevyužívali nepřipravenosti soupeře. Ve druhé půli hra soupeře sklouzla k dlouhým nákopům od gólmana, které nám zpočátku dělali velké problémy, špatné postavení zadních hráčů. S každým dalším střídání ale byla vidět dobrá adaptace na tento způsob hry. Velmi mě překvapil svou schopností hlavičkovat Vojta Demeter a velmi dobře si vedl Kryštof při zpracování těchto míčů na zem. Do branky jsme tentokrát měli jen Matyho, který původně nechtěl chytat celý zápas, ale jelikož se mu dařilo v rozehrávce, tak s úsměvem souhlasil a opět pochytal několik těžkých střel.