48_20240416_082257.jpg

MP: Neratovice - Tišice

Mladší přípravka odehrála výborný zápas v Neratovicích

Neratovice - Tišice  18:8 ( 2:1, 6:3, 5:1, 5:3)

sestava: Haidinger, Holý, Chobotský, Kedroň, Oliva, Litomyský, Jukl

branky: 5x Haidinger, 2x Oliva a Chobotský
V nedělním odpoledni za krásného počasí na umělce v Neratovicích proti velmi silnému soupeři. Ideální podmínky.
Dokonalý začátek, Kryštof s Viktorem si dvakrát vyměnili míč na pravé straně a Kryštofovu nahrávku před prázdnou bránu Viky dostal jen na tyč. Hned z další akce jsme dostali míč na Kryštofa, který neměl velké problémy s obcházením soupeřů a razantní střelou ze strany nás poslal do vedení. Pak otěže zápasu převzali Neratovice a velké problémy nám dělala především rozehrávka od Neratovické branky, kdy jsme se nechali vytáhnout až k lajnám a brankář domácích měl dálnici až k půlce hřiště bez žádného napadání, v okamžiku kdy proti němu vystoupil obránce chytře nahrával do vzniklého prostoru a domácí měli velké množství střel bez nadbytečného kličkování.
Velkou pochvalu zaslouží oba naši brankáři za množství zákroků proti dobrým střelám. Ani z rozehrávky od brány jsme soupeři nenabízeli snadné šance, ale zároveň jsme se dostávali pod zbytečný tlak. V druhé půli Kuba do rozehrávky přinesl více odvahy a s trochou štěstí i přihrávky přes napadajícího útočníka soupeře na „volného“ obránce.
Fantasticky hráli Kryštof a Dan, skvělé návraty, výborná hra tělem a mnoho získaných míčů s následným vyvezením a obcházením soupeřů. Škoda že si Kryštof ve finální fázi několikrát míč dal daleko od nohy a již nestihl zakončit a Dan si kličkami nedokázal vytvořit střelecké příležitosti. Malinko mě mrzí Vikyho alibistické hledání Kryštofa, „však on to udělá“, na druhou stranu dobře pokračoval v nabídce před brankou.
Celkově ale výkon hodnotíme velmi pozitivně, jelikož jsme odehráli proti nejlepšímu týmu na okrese fotbalově vyrovnanou partii.