45_20231203_092712.jpg

Mladší přípravka na turnaji v Mladé Boleslavi

Nejlepší vystoupení mladší přípravky v podzimní části sezony.

Venkovní turnaj v předpokládaném dvoudenním sněžení vzbuzoval obavy jestli se sejdeme všichni. Nakonec k mému překvapení jsme se sešli v dobré sestavě a těšili jsme se na kvalitní soupeře a pěkné zápasy.
Kluci s výpomocí Aničky P. předváděli nebývale soustředěnou a organizovanou hru. Velkým překvapením pro mě byly výkony Víti Jukla a Martina Olivy, kteří nemají odehraných tolik zápasů proti silným soupeřům. Víťa neztrácel soustředění nad hrou a naopak předváděl spoustu obratných výpadů přes soupeřovi obránce velmi přímočaře na branku. Martin oproti minulému zápasu v hale byl úplně jiný hráč, rychle se připravoval na rozehrávku, rychle obsazoval hráče soupeře, byl úspěšný při bránění soupeřů a spoustu míčů získal, navíc dobře pracoval s míčem a obcházel soupeře.
Kuba Kedroň skvěle využíval svoji rychlost a předvídal co se bude dít, zachránil skvělým návratem několik šancí soupeřů. Naopak se mu úplně nedařilo v zakončení, které ho normálně zdobí, ale je až fascinující jak si dokáže střelecké pozice připravovat.
Maty proti MB a jejich mladším hráčům ukázal svou dravost při snaze dát gól, jinak ve hře v poli malinko vyčkával na přihrávku za obranu soupeře. Naopak odchytal tři zápasy ve kterých ukázal velké zlepšení v rozehrávce a předvedl v posledním zápase několik pěkných a těžkých zákroků.
Dan a Kryštof prokázali, že jsou naši dlouhodobě nejlepší hráči a na jejich herní odvahu a dovednosti se moc pěkně kouká. Řekl bych že Danovi prospěl klid z tribun a celý turnaj hrál velmi odvážně, což dokazuje že vstřelil branku ve čtyřech zápasech z pěti. Kryštof chce být všude, což občas není nejvýhodnější strategie. Nejhezčím okamžikem byl Kryštofův nájezd na brankáře, který vyřešil zvedlou hlavou a nahrávkou na úplně volného nabíhajícího Kubu. Škoda, že se Viky nepřidal ke klukům v dalších zápasech, protože na jejich spolupráci je radost se koukat.
Jen pro zajímavost přehled výsledků:
Tišice - Kosmonosy 7:2 (2x Haidinger, Chobotský, 1x Holý, Kedroň a Prejzková)
Tišice - FKMB U8 8:4 (5x Prejzková, 1x Haidinger, Chobotský a LItomyský)
Tišice - Kněžmost 8:0 (3x Kedroň, 2x Prejzková, 1x Haidinger, Chobotský a Oliva
Tišice - Bakov nad Jizerou 1:1 (Haidinger)
Tišice - Sporting MB 2:3 (vlastní a Chobotský)
Fotogalerie z turnaje je zde.