Sokol TišiceFK Vysoká z.s.
st 19. 4. 2023 17:00 @ Tišice, OP mladší přípravka sk. J, 1. kolo

MP: Tišice - Vysoká

Nepovedený středeční zápas mladší přípravky proti Vysoké.

Tišice - Vysoká 7:12 (1:2, 2:2, 2:3, 2:6)
sestava: Zelený, Maršík, Štulc, Prejzková, Chobotský, Nguyen, Oliva, Hanykýřová, Litomyský a Vacek

( branky: 2x Štulc, 2x Zelený, 1x Baran, 1x Chobotský, 1x Maršík)

Již je to pravidlem, když super pracujeme v tréninku, vždy dostaneme o to větší facku v zápase.

S Vysokou, která se nebojím říci nebyla lepší jsme prohráli 7:12. Výsledek mě tolik netrápí.

Soupeři dokonce obdivovali náš přístup k soubojům - hráli jsme skvěle do těla. Nebojíme se fyzického kontaktu, což je vážně super.

ALE museli jsme tvořit a hrát chytře a to nám vážně nešlo. Hráli jsme hrozně hloupě (naivně) - do středu hřiště, kde byl chumel soupeřů - základním pokynem bylo hrát do volného místa a druhý hrát co nejrychleji dokážeme. A několikrát jsme do stojícího soupeře v poměrně pohodové situaci narazili. To jsem trochu vybublal!! Možná i víckrát.

Vrcholem bylo lovení hráčky na dětském hřišti, kam si šla pokecat s kámoškama.

Neuvěřitelné zlepšení prokazuje Dan (jak naučit dítě takto kopat by mě velmi zajímalo), velmi dobře hrál Maty a minulou neděli mi někdo asi vyměnil Annu protože hrála úplně jinak.

NEJHEZČÍM momentem byla po akci na straně a nahrávce Aničky na volného a před bránu nabíhajícího Luboše, který těžký míč prvním dotykem zkrotil a s přehledem trefil do horního rohu branky.