Krátké zprávy

Zobrazeno 1 až 10 z celkem 17 článků.
TJ Sokol Tišice

Muži prohráli vysoko na Vysoké.

Muži prohráli vysoko na Vysoké. Výsledek je to krutý, jelikož jsme ve druhé půli za stavu 1:1 neproměnili penaltu a pak hru otevřeli což duo Gabčo & Rolenc dokázali trestat.

Remíza mužů

Áčko vybojovalo remízu 1:1 v Horních Beřkovicích. O vyrovnání se postaral v poslední minutě Pepa Kozák.

Rekordní zápas mužů

Áčko zvítězilo na půdě Zálezlic 4:0 po brankách Pasovského, Karlíka, Oplta a Laudy. V utkání jsme také nedostali ani jednu žlutou kartu.

Synchronizace soutěžních dat

S novým a skvělým informačním systémem FAČRu nefunguje synchronizace soutěží a jejich tabulek. Snad se povede opět brzy zprovoznit.

Druhá jarní porážka

I v druhém jarním kole jsme odešli s prázdnou po prohře 1:2 v Kostelci. Naši branku vstřelil Honza Pasovský.

Áčko nevstoupilo do jara dobře

Muži dnes derby prohráli 0:2 s Čečelicemi. Branky hostí vstřelil v 39. minutě hostující Douděra. V 94. minutě (dle zápisu rozhodčího) krásnou střelou ze 40 metrů potvrdil vítězství hostující Lauda.

Mladší žáci zahájili jaro

Mladší těsně podlehli ve Chvatěrubech 2:3.

Vítězné přípravky

Mladší i starší přípravka vyhrála turnaje v Klíčanech. Mladší přípravka v sobotu vyhrála o jediný gól ve vzájemném dvojzápase s Galaxií. Starší přípravka vyhrála všechny své zápasy.

Vítězný vstup

Muži porazili doma Velký Borek 1:0 po brance Brzoně. Po vyloučení Prejzka v 26 minutě hrál Borek v přesilovce a nedokázal si vytvořit převahu ani gólovou šanci.

Domácí náprava

Tišice po debaklu z minulého týdne zvládli domácí zápas s béčkem Pšovky v poměru 3:1. Branky: 2x Vávra a Babovák